خانواده سیناژن

کیفیت

سیناژن باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات مهمترین اصل تولید محصولات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. اصول کیفیت و سلامت محصولات با تمام فعالیت های روزمره شرکت ما همراه شده است.
سیناژن، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت محصولات را تضمین نماید.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.

برترین تکنولوژی

ماموریت سیناژن خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی ما را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت است.

هزینه اثر بخشی

سیناژن همواره در تلاش است تا بهترین و به روز ترین فناوری های موجود در جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار بیماران قرار دهد. ما باور داریم هیچ گاه نباید کیفیت دارو قربانی هزینه ساخت آن شود و البته هیچ گاه نباید دسترسی بیماران به دارو قربانی هزینه تامین دارو گردد.

آخرین اخبار

گروه دارویی سیناژن افتخارآفرین صادرات دارویی ایران

10آبان 1402

بیشتر

مروری بر روایت ناشنیده‌های تولید هر واحد دارو در هشتمین نمایشگاه ایران فارما

09مهر 1402

بیشتر

حضور متفاوت سیناژن در سومین کنگره و نمایشگاه ایران بایو

20خرداد 1402 سومین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی محصولات بیوتکنولوژی و صنایع وابسته (ایران بایو) با حضور 42 شرکت فعال صنعت بیوتکنولوژی از 17 تا 19 خرداد در محل هتل المپیک تهران برگزار شد.

بیشتر

سال نو مبارک

28اسفند 1401 هزار و چهارصد و یک، سالی که بارها با طوفان ناامیدی‌ها چشم در چشم شدیم و در قعر کویر ناامیدی بذر زندگی کاشتیم، به پایان رسید.

بیشتر

همه چیز درباره اسپایکوژن،واکسن استرالیایی-ایرانی کرونا در مصاحبه با مدیر عامل سیناژن

03خرداد 1400

بیشتر

بازدید مشاور محترم رهبر معظم انقلاب از شرکت سیناژن

05فروردین 1399 ظهر امروز مشاور محترم فرماندهی  کل قوا جناب آقای دکتر دهقان با حضور در کارخانه سیناژن از بزرگترین شرکت تولید کننده داروهای بیولوژیک در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا بازدید کردند

بیشتر

دفترچه گزارش سالیانه گروه دارویی سیناژن در سال 1398

04فروردین 1399

بیشتر

اثر بخشی داروی رسیژن در درمان بیماران کرونا

24فروردین 1399 رسیژن مرگ و میر بیماران کرونا را به یک پنجم کاهش داد

بیشتر