خانواده سیناژن

کیفیت

سیناژن باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات مهمترین اصل تولید محصولات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. اصول کیفیت و سلامت محصولات با تمام فعالیت های روزمره شرکت ما همراه شده است.
سیناژن، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت محصولات را تضمین نماید.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.

برترین تکنولوژی

ماموریت سیناژن خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی ما را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت است.

هزینه اثر بخشی

سیناژن همواره در تلاش است تا بهترین و به روز ترین فناوری های موجود در جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار بیماران قرار دهد. ما باور داریم هیچ گاه نباید کیفیت دارو قربانی هزینه ساخت آن شود و البته هیچ گاه نباید دسترسی بیماران به دارو قربانی هزینه تامین دارو گردد.

آخرین اخبار

بازديد دكتر دانش جعفري مشاور عالي وزير بهداشت از شركت هاي گروه دارويي سيناژن

31فروردین 1396

بیشتر

بازديد معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان

27تیر 1396 به گزارش روابط عمومي شركت سيناژن ، جناب آقاي دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیسجمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان ظهر امروز با حضور در محل كارخانه ، از مجموعه شركت هاي گروه دارويي سيناژن بازديد كرد.

بیشتر

دکتر حامدی فر، یک Pharma Hero

11بهمن 1395 خانم دکتر حامدی فر به عنوان Pharma Hero انتخاب شدند

بیشتر

حضور سینووکس در کتب مرجع پزشکی

29دی 1395

بیشتر

22مین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

28دی 1395

بیشتر

رونمایی از داروی سینورا با حضور وزیر محترم بهداشت

04فروردین 1395

بیشتر