خانواده سیناژن

کیفیت

سیناژن باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات مهمترین اصل تولید محصولات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. اصول کیفیت و سلامت محصولات با تمام فعالیت های روزمره شرکت ما همراه شده است.
سیناژن، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت محصولات را تضمین نماید.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.

برترین تکنولوژی

ماموریت سیناژن خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی ما را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت است.

هزینه اثر بخشی

سیناژن همواره در تلاش است تا بهترین و به روز ترین فناوری های موجود در جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار بیماران قرار دهد. ما باور داریم هیچ گاه نباید کیفیت دارو قربانی هزینه ساخت آن شود و البته هیچ گاه نباید دسترسی بیماران به دارو قربانی هزینه تامین دارو گردد.

آخرین اخبار

افتتاح رسمی کارخانه سیناژن ایلاچ در ترکیه

23خرداد 1398 شرکت سیناژن با افتخار تمام اعلام میدارد"سیناژن ایلاچ" کارخانه تولیدی سیناژن در کشور ترکیه به صورت رسمی افتتاح گردید.

بیشتر

اصلاح قیمت دارو, شرط سر پا ماندن صنعت داروسازی

18فروردین 1398

بیشتر

سال نو مبارک

10فروردین 1398

بیشتر

کسب نخستین تندیس شرکت دارویی حامی بیماران نادر توسط سیناژن

11اسفند 1397 موجب افتخار است که شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن به عنوان برترین شرکت دارویی حامی بیماران نادر از میان سایر شرکت کننده ها ، برگزیده و برنده تندیس ویژه این همایش گردید

بیشتر

شرکت تحقیقاتی و تولیدی سیناژن صادرکننده نمونه ملی سال ۱۳۹۷ شد.

29مهر 1397 افتخاری دیگر برای سیناژن، کسب عنوان صادر کننده نمونه ملی در سال ۹۷ با در اختیار داشتن بیش از ۶۰ درصد ارزش ارزی صادرات دارویی ایران در سال گذشته.

بیشتر

سینال اف حائز رتبه اول در حوزه بسته بندی API & PACKAGING AWARDS 2019

16بهمن 1397 شرکت سیناژن با افتخار اعلام میدارد, محصول سینال اف جایزه بسته بندی نمایشگاه فارماپک خاورمیانه در سال 2019 را از آن خود کرد.

بیشتر

کسب تندیس زرین صنعت برگزیده سبز کشور توسط شرکت سیناژن

03بهمن 1397 برای دومین سال متوالی، سیناژن برگزیده صنعت سبز کشور شد : این مرتبه با کسب بالاترین رتبه و دریافت تندیس زرین

بیشتر

سمینار یک روزه آشنایی با GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای علاقمندان و متخصصین

12آذر 1397 سمینار GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای عمو م علاقمندان و متخصصین ، توسط تیم تخصصی سیناژن مورخ 12 آذر 1397 در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار گردید.

بیشتر