خانواده سیناژن

کیفیت

سیناژن باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات مهمترین اصل تولید محصولات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. اصول کیفیت و سلامت محصولات با تمام فعالیت های روزمره شرکت ما همراه شده است.
سیناژن، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت محصولات را تضمین نماید.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.

برترین تکنولوژی

ماموریت سیناژن خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی ما را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت است.

هزینه اثر بخشی

سیناژن همواره در تلاش است تا بهترین و به روز ترین فناوری های موجود در جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار بیماران قرار دهد. ما باور داریم هیچ گاه نباید کیفیت دارو قربانی هزینه ساخت آن شود و البته هیچ گاه نباید دسترسی بیماران به دارو قربانی هزینه تامین دارو گردد.

آخرین اخبار

تاسیس ‏FDA‏ آسیا فرصتی بی سابقه برای تسهیم عادلانه بازار

15دی 1398 در پی مصاحبه بیل گیتس با مجله بلومبرگ در خصوص بحث ناکارامدی FDA آمریکا و لزوم تاسیس FDA آسیا بعنوان نهاد جایگزین، ماهنامه آفتاب سلامت مصاحبه ای با سرکار خانم دکتر هاله حامدی فر صورت داد تا نظرات ایشان را در خصوص این مسأله و سایر مسائل صنعت دارو منعکس نماید.

بیشتر

حضور سیناژن در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2019

04مهر 1398 شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن امسال نیز به عنوان اسپانسر در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما، دارو و صنایع وابسته حضور یافت.

بیشتر

بازدید بانوان کارآفرین برتر کشور از کارخانجات سیناژن

28آبان 1397 کارآفرینان برتر کشور و مشاوران مدیران عامل شرکت های صنعتی ایران درراستای اولین نشست سراسری تخصصی مشاوران و بانوان کارآفرین برتر صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران،از شرکت تولیدی تحقیقاتی سیناژن بازدید نمودند.

بیشتر

سمینار یک روزه آشنایی با GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای علاقمندان و متخصصین

12آذر 1397 سمینار GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای عمو م علاقمندان و متخصصین ، توسط تیم تخصصی سیناژن مورخ 12 آذر 1397 در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار گردید.

بیشتر

حضور سیناژن در نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2018

04مهر 1397 حضور شرکت دارویی سیناژن به عنوان اسپانسر برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران.

بیشتر

افتتاح رسمی کارخانه سیناژن ایلاچ در ترکیه

23خرداد 1398 شرکت سیناژن با افتخار تمام اعلام میدارد"سیناژن ایلاچ" کارخانه تولیدی سیناژن در کشور ترکیه به صورت رسمی افتتاح گردید.

بیشتر

دومین دوره مدرسه تابستانی سیناژن

13شهریور 1398 مدرسه تابستانی سیناژن طی دو هفته متوالی با حضور 50 دانشجوی برگزیده در شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن برگزار گردید.

بیشتر

اصلاح قیمت دارو, شرط سر پا ماندن صنعت داروسازی

18فروردین 1398

بیشتر