خانواده سیناژن

کیفیت

سیناژن باور دارد که کیفیت و سلامت محصولات مهمترین اصل تولید محصولات است. دغدغه اصلی ما در انتخاب مواد اولیه، تامین کنندگان و فرآیند های تولید کیفیت آنهاست تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز و انتظارات مشتریان را برآورده کنیم. اصول کیفیت و سلامت محصولات با تمام فعالیت های روزمره شرکت ما همراه شده است.
سیناژن، به عنوان یک شرکت با فناوری بالا، به روز ترین دستاورد های کیفیت و کلیه اصول GMP را به کار گرفته است تا کیفیت محصولات را تضمین نماید.

مراقبت از بیماران

هدف اصلی برنامه حمایت از بیماران ما، افزایش رضایت مندی بیماران و به ارمغان آوردن تجربه ای بی نظیر از درمان برای آنهاست. ما در سیناژن فقط به درمان بیماران توجه نمی کنیم بلکه به دنبال طراحی درمان اختصاصی برای آنها هستیم. ما اولویت های بیمارانمان را در مرکز تلاشمان قرار دادیم تا بتوانیم زندگی آنها را ارتقا بخشیم.

برترین تکنولوژی

ماموریت سیناژن خدمت به بیماران است. ما تضمین می کنیم که تمامی داروهای ما استاندارد های بالای کیفی ما را احراز می کند و با بالاترین اطمینان در دسترس تمامی بیماران جهان قرار می گیرد. ما تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین ها را تولید نماییم. تولید فرآورده های بیولوژیک نیازمند دانش پیشرفته، فناوری تخصصی و نیروی انسانی متعهد و با ذکاوت است.

هزینه اثر بخشی

سیناژن همواره در تلاش است تا بهترین و به روز ترین فناوری های موجود در جهان را با مناسب ترین قیمت در اختیار بیماران قرار دهد. ما باور داریم هیچ گاه نباید کیفیت دارو قربانی هزینه ساخت آن شود و البته هیچ گاه نباید دسترسی بیماران به دارو قربانی هزینه تامین دارو گردد.

آخرین اخبار

دفترچه گزارش سالیانه گروه دارویی سیناژن در سال 1398

04فروردین 1399

بیشتر

اثر بخشی داروی رسیژن در درمان بیماران کرونا

24فروردین 1399 رسیژن مرگ و میر بیماران کرونا را به یک پنجم کاهش داد

بیشتر

تفاهم نامه مهم همکاری

31فروردین 1399 گروه داروی سیناژن و بزرگترین هلدینگ دارویی کشور تفاهم نامه مهم همکاری امضا کردند

بیشتر

سال نو مبارک

29اسفند 1398

بیشتر

سمینار یک روزه آشنایی با GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای علاقمندان و متخصصین

12آذر 1397 سمینار GMP برای اولین بار به صورت فراگیر برای عموم علاقمندان و متخصصین ، توسط تیم تخصصی سیناژن مورخ 12 آذر 1397 در دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار گردید.

بیشتر

بازدید وزیر کشور از شرکت سیناژن

21بهمن 1398

بیشتر

سیناژن ما، منتخب دومین جشنواره ملی حاتم

08بهمن 1398 دومین جشنواره ملی حاتم، حمایت از تولید ملی، برگزار شد.

بیشتر

تاسیس ‏FDA‏ آسیا فرصتی بی سابقه برای تسهیم عادلانه بازار

15دی 1398 در پی مصاحبه بیل گیتس با مجله بلومبرگ در خصوص بحث ناکارامدی FDA آمریکا و لزوم تاسیس FDA آسیا بعنوان نهاد جایگزین، ماهنامه آفتاب سلامت مصاحبه ای با سرکار خانم دکتر هاله حامدی فر صورت داد تا نظرات ایشان را در خصوص این مسأله و سایر مسائل صنعت دارو منعکس نماید.

بیشتر