همکاران تجاری سیناژن / 1395
امتیاز عکس: سیناژن

توسعه بازار و همکاری تجاری


در سیناژن با بکارگیری تکنولوژی های مدرن دنیا دارو های مهم و حیاتی را با کیفیت بالا تولید می کنیم. مضاف بر آن، جست و جو و دستیابی به مولکول های جدید و رساندن آنها به بازارهای جدید نیز یکی از اهداف مهم ما در صنعت دارو سازی می باشد.

واحد توسعه تجارت سیناژن می کوشد تا نام و محصولات این شرکت را به خارج از مرزهای جغرفیایی ایران رسانده و حضور این شرکت را در خارج از ایران توسعه دهد. قیمت های مقرون به صرفه برای بیماران در تمام دنیا، کمک به کشورها در بهینه سازی مخارج مربوط به سلامت و یک رقابت بر مبنای کیفیت باعث شده است تا سیناژن تبدیل به بزرگترین تولید کننده و صادرکننده محصولات بیوتکنولوژی در ایران و خاورمیانه گردد. ما معتقدیم همکاری های شفاف و صادقانه منجر به منفعت و سود متقابل می گردد.

فرآیند همکاری مشترک:

مرحله نخست در این فرآیند شامل پیدا کردن مناطق و کشورهایی است که بیماران نیاز شدید و حیاتی به داروهای ما دارند و دسترسی به آنها می تواند کیفیت زندگی بهتری را برای آنها رقم بزند. تیم توسعه بازار سیناژن شامل افراد حرفه ای و آموزش دیده در زمینه های مختلف و دارای مدارک بین المللی می باشد که در تمام فرآیند پذیرش نمایندگی و همکاری های تجاری آماده خدمت رسانی و کمک به شما می باشند. ما پذیرای تمام پیشنهادات و پروپوزال های همکاری از ارگان های علمی - دانشگاهی و یا صنعتی که منجر به رشد و ارتقا مشترک و متقابل سازمان ها می شوند هستیم. ما با دقت و شفافیت پروپوزال شما را بررسی می کنیم و این اطمینان را به شما می دهیم که پروپوزال شما یک پاسخ سریع و جامع دریافت خواهد کرد.

اعضای تیم توسعه تجارت به صورت اختصاصی آماده ارائه خدمات با کیفیت عالی به همکاران، بیماران و مشتریان شرکت در اقصی نقاط جهان هستند تا داروهای با کیفیت و مقرون به صرفه در دسترس بیماران قرار گیرد.

زمینه های مورد نظر سیناژن برای همکاری شامل داروهای بیوسیمیلار، داروهای پپتیدی، داروهای آنزیماتیک، آنتی بادی های مونو کلونال و پروتئین های نو ترکیب می باشد.

راه های همکاری با سیناژن شامل:

  • دریافت و ارائه لیسانس
  • تامین و توزیع مواد موثره دارویی و یا محصول نهایی
  • اعطای نمایندگی
  • اتقال تکنولوژی
  • همکاری در زمینه های تحقیق و توسعه (همکاری های تحقیقاتی و توسعه مشترک)
  • سرمایه گذاری های مشترک
  • تولید قراردادی
  •  تملک

برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های همکاری با شرکت سیناژن با آدرس ایمیل bd@cinnagen.com  تماس حاصل فرمایید.

اردیبهشت1397 / توسعه بازار / سیناژن