آزمایشگاه کنترل کیفی / 1395
امتیاز عکس: سیناژن

کیفیت


کنترل کیفیت

در آزمايشگاه كنترل كيفيت سيناژن تست هاي بسيار دقيقي به طور دائم به روي انواع متنوعي از نمونه ها ي مواد اوليه ، حين توليد، محصول اوليه و نهايي و نمونه هاي پايداري انجام مي شود.
كليه ي اين تست ها با مجهزترين و به روزترين تجهيزات و با روش هاي منطبق بر اصول بهينه ي توليد انجام ميشود تا همواره از كيفيت، اثر بخشي وامنيت داروها در بالاترين سطح ممكن اطمينان حاصل كنيم و مميزان داخلي ما حفظ بالاترين كيفيت ممكن را تضمين مي كنند. ما تمام تلاش خود را در انجام رسالت خويش به كار مي گيريم و الويت ما بيماران هستند.

تضمین کیفیت

فعالیت های کیفی ما در واحد تضمین کیفیت در برگیرنده تمامی فرایندهای ساخت می باشد که از زمان دریافت مواد خام اولیه آغاز می شود و تا اتمام محصول نهایی مورد استفاده توسط مصرف کننده ادامه می یابد تا از حصول نتایج مورد انتظار اطمینان حاصل گردد. واحد تضمین کیفیت سیناژن مسئولیت مستندسازی، معتبرسازی، بازرسی و ممیزی و آزادسازی محصول را بر عهده دارد و این وظایف را بر اساس آخرین راهنماهای PIC/s، ICH و WHO انجام می دهد. سیناژن در سال 2000 موفق به دریافت گواهی ISO 9001 در سیستم مدیریت کیفی شد و به ترتیب در سال های 2005 و 2010  گواهی ISO 13485 در مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی و جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران را دریافت کرد. در طی این سال ها سیناژن نه تنها گواهی های کسب شده را حفظ نموده، بلکه گواهی های ارزشمند دیگری از جمله ISO 14001، ISO 18001، ISO 10002 و ISO 10015 را نیز کسب کرده است.

 

فروردین1397 / معاونت کیفیت / سیناژن
مطالب مرتبط: