درخواست شغل

در صورتی که تمایل دارید با ما همکار شوید و به شرکت دانش بنیان سیناژن بپیوندید، می توانید متناسب با دانش و تخصصتان برای فرصت های شغلی اعلام آمادگی نمایید. شرکت ممکن است از میان رزومه های ثبت شده نیز افرادی را برای شرکت در پروسه های گزینش انتخاب و از ایشان برای ورود به فرایند گزینش دعوت بعمل بیاورد.

گزینش

ما از میان متقاضیان برای فرصت های شغلی باز در شرکت سیناژن، براساس شرایط احراز، افرادی را برای مصاحبه اولیه (فنی- تخصصی) دعوت می نماییم. در این مصاحبه شایستگی های فنی-تخصصی بررسی می­گردد در صورتی که این بخش را با موفقیت بگذارنید برای مصاحبه نهایی دعوت خواهید شد. در این جلسه  معاون بخشی که شما برای آن کاندید شده­اید و مدیریت منابع انسانی ضمن مصاحبه تکمیلی، تطابق  شایستگی­ها و ترجیحات شخصیتی شما را با فرهنگ سازمانی شرکت خواهند سنجید.

استخدام

در صورتیکه مصاحبه نهایی را با موفقیت گذراندید، زمان آغاز کار شما در شرکت سیناژن اعلام و مدارک لازم برای تکمیل پرونده پرسنلی دریافت خواهد شد.

جامعه پذیری و آشناسازی کارکنان جدید

در صورت استخدام در شرکت سیناژن به مدت سه ماه آشناسازی و جامعه پذیری شما در شرکت اتفاق خواهد افتاد. در این دوره ضمن آشنایی با واحد کاری خود، با همکارانتان آشنا شده و در یک جلسه آشناسازی با قوانین کلی شرکت آشنا خواهید شد. آشنایی با الزامات و رویه های کاری مرتبط در شرکت سیناژن بسیار جدی پیگیری شده و شما ضمن آشنایی با این موارد در آزمون هایی که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، شرکت می کنید. سوابق کلیه دوره های مرتبط با آشناسازی و جامعه پذیری شما در پرونده آموزشی تان نگهداری می شود.

مشتاقانه تمایل داریم شما را در جلسات مصاحبه مان دیدار نماییم.

فروردین1397 / مدیریت منابع انسانی / شرکت سیناژن
تگ‌ها:
مطالب مرتبط: