فرآیند استخدام در سیناژن


پیوستن به خانواده سیناژن 

  • ارسال رزومه یا تکمیل فرم درخواست کار در سایت سیناژن

در صورتی که تمایل دارید با ما همکار شوید و به شرکت دانش بنیان سیناژن بپیوندید، می توانید متناسب با دانش و تخصصتان برای فرصت های شغلی اعلام آمادگی نمایید. به این منظور می توانید مشخصات خود را در فرم همکاری در سامانه منابع انسانی ثبت نمایید یا رزومه خود را به ایمیل منابع انسانی HRM@cinnagen.com ارسال نمایند.

  • غربال گری رزومه ها و انتقال به بانک رزومه های سیناژن

 کلیه رزومه های دریافتی بصورت روزانه بررسی و طبقه بندی می شوند و در بانک رزومه های سیناژن قرار می گیرند.

  • انتخاب واجدین شرایط برای مصاحبه

رزومه های توسط کارشناس جذب و با همکاری مدیر مربوطه و براساس شرایط احراز بررسی می گردند و لیستی از رزومه های منتخب تهیه شده تا برای مصاحبه دعوت شوند.

  • مصاحبه
  • مصاحبه تلفنی: در صورت نیاز با برخی از متقاضیان کار بصورت تلفنی مصاحبه صورت می گیرد. هدف از این مصاحبه شفاف سازی اطلاعات رزومه ای و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص متقاضی کار است.
  • مصاحبه فنی و تخصصی: هدف از این مصاحبه، بررسی صلاحیت دانشی و مهارتی فرد متقاضی کار است.
  • مصاحبه رفتاری: این مصاحبه در صورت تائید فرد در مصاحبه فنی و تخصصی صورت می گیرد. در این مصاحبه منابع انسانی به بررسی ابعاد شخصیتی، مهارت های رفتاری و تطابق فرد با فرهنگ سیناژن می پردازند.
  • اطلاع رسانی نتیجه فرآیند استخدام به کارجو

نتیجه مصاحبه (تائید یا عدم تائید) به اطلاع متقاضی کار می رسد و در خصوص شرایط کار و حقوق درخواستی با وی مذاکره صورت می گیرد. در صورت رسیدن به توافق، هماهنگی نهایی به منظور شروع همکاری صورت می گیرد.

  • جامعه پذیری و آشناسازی کارکنان جدید

یکی از موثرترین راه های آشناسازی افراد جدید با فرهنگ کاری سیناژن، مشارکت آنان در جلسات جامعه پذیری می باشد. افراد، یک روز کاری فرصت دارند تا با واحدها و بخش های کلیدی سازمان، فرهنگ، فرآیندهای منابع انسانی، تاریخچه و امکانات شرکت آشنا شوند. در این روز افراد علاوه بر بازدید از بخش های مختلف، با انجام بازی های گوناگون ارزش ها و قوانین شرکت را می آموزند. این روز علاوه بر اینکه جنبه آموزشی دارد، روزی پر از هیجان بوده که تجربه خوبی برای افراد تازه وارد می باشد.

به علاوه، افراد دوره ای به مدت سه ماه را جهت آشناسازی و تطبیق با شرکت می گذارنند در این دوره افراد با واحد کاری خود و نیز با الزامات و رویه های کاری مرتبط در شرکت سیناژن آشنا شده و سپس در آزمون های الکترونیکی جهت سنجش فرد شرکت می نمایند. سوابق کلیه دوره های مرتبط با آشناسازی و جامعه پذیری شما در پرونده آموزشی آن ها نگهداری می شود.

مشتاقانه تمایل داریم شما را در جلسات مصاحبه مان دیدار نماییم.

بهمن1398 / مدیریت منابع انسانی / شرکت سیناژن
مطالب مرتبط: